Menu

Najkrótsza noc w roku… Wioska na drzewach!

 • Wioska na drzewach 23-25 czerwca 2017

  Tak pięknie się złożyło, że chwilę po przesileniu, mamy okazję spędzić dwie noce na wiosce na drzewach! Już 23-25 czerwca 2017 w urokliwej otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w stajni Truskawka, będziemy mogli bujać w obłokach i leżąc na platformach wpatrywać się w niebo.  

  Wioska na drzewach to platformy o powierzchni 4m2  zawieszone są na pniach drzew, tworząc swojego rodzaju park linowy. Drzewa zabezpieczone sa specjalnymi taśmami. Pomiędzy platformami i dookoła nich rozwieszone są hamaki Lesovik Outdoor Hammocks, w których możemy przenocować dzięki uprzejmości polskiego producenta wysokiej jakości sprzętu outdoor – nie trzeba więc posiadać własnego hamaka, by wziąć udział w tej edycji wydarzenia.

  Rozpoczynamy o 19:00 w piątek, żeby każdy miał okazję dojechać z pracy. Teoretycznie kończymy o 12:00 w niedzielę, ale znając życie będziecie chcieli jeszcze chwilę spędzić w naturze – więc take it easy.

  Przyroda

  Noc będzie bezksiężycowa, lecz nie czarna – miliony gwiazd oświetli niebo, gdyż nasz obóz znajduje się w oddaleniu od wielkich miast. Bezpośrednia bliskość puszczy, to gwarancja świeżego powietrza, bujnej roślinności i sposobność obserwacji fauny i flory tego malowniczego zakątka świata. Czerwcowe ciepłe noce rozjaśniać będzie blask ogniska.

  Co będziemy robić?

  Będzie czas na chillout, będzie też aktywny relaks. Krótki spacer przyrodniczy, będzie doskonałą okazją do wspólnego zbierania darów lasu na posiłek, wieczorna prelekcja uprzyjemni kolację, a w nocy gwiazdy pokierują nas na magiczną polanę w głębi lasu – kto wie, może i tym razem majestatyczna mgła przykryje mchy i borówki..? Zajęcia z rozpalania ognia, czy improwizowane techniki linowe, oraz wiele innych „czasowypełniaczy” oczekuje na Waszą chęć działania – tu nic nie jest obowiązkowe, to czas na rekreację.

  Co zabrać i jak się tam znaleźć?

  Przede wszystkim pogodę ducha, ale przyda się też śpiwór, zmiana ubrania, przybory higieniczne i niezbędnik turystyczny. Gotować i smażyć będziemy na ognisku, spać będziemy na hamakach i platformach, mamy dostęp do wody pitnej, mamy polowy prysznic, jest kulturalna latryna i miejsca parkingowe dla aut. 

  Button_02_wioskaWszystko to w odległości niecałych 30 Km od Warszawy, w miejscowości Truskawka. Zapisać się można korzystając z linku: ZAPISY

  Kontakt i pytania: remigiuszromaniuk@gmail.com 

  Zapisz

  Zapisz

  Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on VKShare on Tumblr
 • sprzęt turystyczny

  Zapisz