Menu

O Nas

Łukasz Tulej

Łukasz Tulej

 Szkoła przetrwania „ZielonaStrona.net” powstała by zaktywizować miejską społeczność. Celem naszego działania, jest wyciągnięcie z okowów miasta ludzi, w których wciąż tli się iskra życia, którzy chcą coś jeszcze zrobić, przeżyć ciekawą przygodę.

„Człowiek, poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości. Żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera tak na prawdę nie żyjąc.”
Dalaj Lama

Grupa instruktorów surwiwalu, z uprawnieniami państwowymi i międzynarodowymi, ludzie pełni pasji, chcą przekazywać wiedzę o sposobach radzenia sobie w trudnych sytuacjach, nie tylko tych w outdoor. Wywodzimy się z różnych środowisk, niektórzy mają zacięcie militarne, inni są zwolennikami archeologii doświadczalnej.
Doświadczenie, które zebraliśmy podczas swoich działalności, wypraw, szkoleń, pozwala nam na dzielenie się z Wami unikatową wiedzą – sztuką przetrwania.

Metodyka naszych szkoleń opiera się na praktyce. Fizycznie doświadczacie, lęku, zniecierpliwienia, radości, smutku, bólu..  Przeżyjcie to co my – nas wzmocniły  doświadczenia (i te życiowe) i na ich podstawie opracowaliśmy programy szkoleń – przeżyjcie to!

Monika Lasek

Monika Lasek

Wiedza, którą przekazujemy, to nie sucha teoria. Nauka, to przede wszystkim działania w terenie, w jak największym oderwaniu od klosza cywilizacji..

 

 

Kontakt: ltulej@gmail.com 501 137 372

 

Zapisz

Zapisz