Menu

Współpraca

Zacznij z nami działać - zapraszamy

Wiele działań wymaga wsparcia gdyż nie jesteśmy obeznani we wszystkich dziedzinach,  każdy z nas jest specjalistą w swoim kawałku. Aby móc spełniać wymagania większej grupy odbiorców dzielimy się wiedzą i posiadanym doświadczeniem. W wielu działaniach – warsztatach, kursach, szkoleniach – razem równolegle współpracujemy aby rzetelnie przekazać wiedzę.

Wielokrotnie spotykamy się prywatnie i służbowo w różnych okolicznościach związanych z przyrodą, bushcraftem, surwiwalem, outdoorem.

Aktualnie w ramach działalności outdoorowej aktywnie współpracuję i polecam współpracę z przedstawionymi niżej osobami, organizacjami, do których mam pełne zaufanie.
Są to między innymi instruktorzy survivalu, eksperci w swoich dziedzinach, członkowie Stowarzyszenia Polska Szkoła Surwiwalu.

Chętnych do nawiązania współpracy zapraszam do KONTAKTU

Bielański Ośrodek Kultury Estrady 112

Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury
ul. Estrady 112
Warszawa 01-932

 

BluEmu

BluEmu to przede wszystkim zespół. Grupa ludzi, którzy całe swoje życie związali z górami: alpinizmem, trekkingiem oraz innymi formami górskiej aktywności, jak również z podróżowaniem w mniej znane zakątki świata. To ludzie, którzy nieustannie doskonalą swoje kompetencje, między innymi podczas własnych ekspedycji na najwyższe i najtrudniejsze szczyty świata. Jako firma przewodnicka a później biuro podróży działamy na rynku od 2011 roku. Jednak pomysł, aby naszą górską pasją podzielić się z innymi, powstał dużo wcześniej, zaś wyprawy, które miały się stać bazą wiedzy i doświadczenia naszych prowadzących, kontynuujemy od kilkunastu lat.

CSU Medaid

Centrum Szkoleniowo Usługowe Medaid

Helikon-Tex

Firma Helikon-Tex® została założona w 1983 r.

Przez ponad dekadę od założenia firmy jej działalność skupiała się na sprzedaży wojskowego demobilu. Jednak w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych zmieniające się trendy i zapotrzebowanie rynku wytyczyły nam nowy kierunek rozwoju – w 1999 r. zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie własnej produkcji odzieży militarnej i paramilitarnej.

Z dumą możemy zaproponować Państwu szeroką ofertę umundurowania, odzieży technicznej, plecaków oraz akcesoriów, które cieszą się uznaniem żołnierzy, policjantów, innych służb mundurowych oraz entuzjastów survivalu i outdooru na całym świecie.

 

HobbyHouse.pl

Oferujemy głównie sprzęt turystyczny oraz akcesoria do rekreacji. Firma powstała z pasji do aktywnego wypoczynku i szukania praktycznych rozwiązań w życiu codziennym. Naszą misją jest dostarczanie użytecznych przedmiotów, które pomogą przyjemnie spędzić wolny czas.

Laplander

 Jesteśmy wyspecjalizowanym sklepem dostarczającym wyposażenie dla miłośników bushcraftu, survivalu i turystyki.
Wiemy jak istotna jest niezawodność sprzętu w warunkach wyprawowych, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone, najwyższej jakości produkty, które nie zawiodą w sytuacjach, gdy będziecie ich potrzebowali.

Lesovik

Lesovik to pierwszy polski producent profesjonalnych hamaków turystycznych. Nasza manufaktura tworzy kompletne systemy, które zapewnią relaksujący wypoczynek w każdych okolicznościach – w długiej podróży lub w zaciszu ogródka, na popołudniowym spacerze i na wyprawie na koniec świata!

Projekt Bushcraft

Projekt Bushcraft powstał z pasji, którą dzielimy, a którą jest obcowanie z przyrodą. Nasza działalność zamyka się w trzech słowach – Przyroda, Przygoda i Wiedza. Na naszych warsztatach tworzymy warunki, które pozwalają uczestnikom optymalnie wykorzystać własne talenty, poznać i sprawdzić samego siebie. Jednocześnie dajemy możliwość poznania uroków i technik przetrwania na łonie przyrody, oraz szansę przeżycia wyjątkowych wrażeń.

SPSS

Stowarzyszenie Polska Szkoła Survivalu 

Wioska na drzewach

Wioska na drzewach jest pomysłem autorskim, chronionym prawem patentowym. Pośród koron drzew, zawieszamy przenośne konstrukcje, w formie platform stalowych z siatką z taśm nośnych o dużej wytrzymałości, które umożliwiają zwiedzanie górnych partii lasu, bez dotykania ziemi. Platformy są rozwiązaniem mobilnym, które można zwiesić dosłownie w każdej lokalizacji posiadającej skupiska drzew. Platformy przeszły długą drogę od momentu pierwszego prototypu, po formę obecną. Zmieniły się materiały i wygląd platform. Opracowano optymalne metody zawieszania instalacji, często składającej się z zestawu ponad 4 platform. Wszystko zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort korzystania z konstrukcji.